У київському метрополітені утворилися великі черги після скасування локдауну (фото)

Київ, метро Києва, київський метрополітен, черги в метро Києва, скасування локдауна в Києві
Київський метрополітен

Десятки людей стовпилися біля входу в метрополітен після закінчення травневих свят і скасування "червоної" зони карантину.

На станції метро "Позняки" перед турнікетами люди організували величезну чергу, намагаючись в перший робочий день після вихідних потрапити на роботу.

Про це повідомляє Сегодня.

Журналістам вдалося зняти великі черги в столичному метро в перший же робочий день після скасування «червоної» зони карантину та закінчення тривалих травневих вихідних.

Незважаючи на те, що жорсткі карантинні обмеження були скасовані ще 1 травня, в київському громадському транспорті до цього дня було мало людей. Але зараз скасування локдауну та закінчення тривалих вихідних стали куди помітнішими.

"На фото — черга до турнікетів на станції метро "Позняки". Це результат карантинних обмежень помаранчевої зони та першого робочого дня після локдауну й довгих вихідних", — йдеться у підписі до опублікованих знімків.

Київ, київський метрополітен, чергу в метро, локдаун в Києві
Черги в метрополітені Києва
Фото: "Сегодня"
Київ, київський метрополітен, чергу в метро, локдаун в Києві
Черги в метрополітені Києва
Фото: Сегодня

Раніше ми розповідали, що з 1 травня в Києві був скасований локдаун, введений через новий спалах COVID-19. Таке рішення було затверджене на засіданні Держкомісії з надзвичайних ситуацій,

Київ знаходився в "червоній" зоні карантину з 23 березня, а жорсткі карантинні обмеження місцева влада запровадила з 20 березня. Через різке збільшення кількості заражених і госпіталізацій в Києві громадський транспорт працював тільки за спеціальними перепустками, дітям заборонялося відвідувати школи та дитячі садки. Заклади громадського харчування працювали виключно на доставку або на виніс, а продуктові ярмарки були під забороною.