На Київщині намагалися викрасти 14-річну дівчинку (відео)

Київщина, дівчинка, підліток, викрадення, Біла Церква
Фото: скриншот | На Київщині хотіли викрасти дівчинку-підлітка

Викраденій з труднощами вдалося повідомити поліцейським марку авто і місце, де вона перебувала.

У Київській області двоє хлопців напоїли невідомою речовиною 14-річну дівчинку і намагалися її викрасти.

Як повідомляє у четвер, 6 травня прес-служба Патрульній поліції Білої Церкви, дівчинці вдалося самостійно зв'язатися з патрульними, проте виразно пояснити, де знаходиться, вона не могла.

"Патрульні зрозуміли, що вона не може розмовляти. Оскільки заявниця у незвичайному форматі почала відповідати на питання, інспектори припустили, що поруч з нею перебували невідомі, які заподіяли їй шкоди", — сказано в повідомленні.

Пізніше з'ясувалося, що дівчинка перебувала в автомобілі, з якого не могла вийти, оскільки невідомі закривали двері машини і швидко змінювали місце дислокації.

повідомлення поліції

Викраденій з труднощами вдалося описати марку авто і приблизно вказати місцевість, де знаходився транспортний засіб.

"На околиці міста інспектори виявили дівчинку, яка втратила свідомість на очах поліцейських", — повідомили правоохоронці.

Постраждалою виявилася 14-річна мешканка Білої Церкви, зараз дівчинка госпіталізована і перебуває під наглядом медиків.

пошуки дівчинки

Нагадаємо, в Нацполіцію Одеської області надійшов дзвінок від 11-річної дівчинки, яка розповіла, що вона стала жертвою викрадення. У місті оголосили план "Перехоплення", проте пізніше з'ясувалося, що дівчинка була вдома, а історію вигадала, оскільки їй було нудно.

На початку квітня двох людей затримали в Києві після викрадення 21-річного хлопця, у якого вимагали гроші. Агресивні кияни накинулися на жертву, яка, нібито, пошкодила їх мопед.

Також повідомлялося, що в Харкові чоловіка викрали і катували заради грошей.