9 травня в Одесі: бійки з провокаторами під крики "фашисти" (відео)

Одеса, 9 травня, провокації, бійки,
Фото: Думская | Покладання квітів в Одесі

У місті відбулася хода "Безсмертного полку", присвячене Дню перемоги над нацизмом. Невідомі спровокували бійки.

В Одесі хода "Безсмертного полку", яка відбулася 9 травня і була присвячена Дню перемоги над нацизмом, обернулася сутичками і провокаціями.

Як повідомляє Telegram-канал "PavlovskyNews", в місцевому парку ім. Шевченко учасники ходи планували покласти квіти біля пам'ятника Невідомому матросу, для того, щоб вшанувати пам'ять загиблих під час Другої світової війни.

Марш "Безсмертного полку" в Одесі

За інформацією журналістів, в колону "Безсмертного полку" увірвалися невідомі і спровокували бійки.

9 травня в Одесі

"В колону увірвалися провокатори і почалися бійки. Потім невідомі розбіглися", — сказано в повідомленні.

Бійки в Одесі

Повідомляється, що ще одна бійка сталася у алеї Невідомого матроса. Невідомі особи намагалися вирвати портрет із зображеною на ньому георгіївською стрічкою, через що виникла сутичка, яку розтягували правоохоронці.

"Радикали спробували вирвати портрет з георгіївською стрічкою на фото. Хтось кричить "фашисти", хтось когось душить, повний ппц", — сказано в описі до відео.

Бійки в Одесі на 9 травня

Раніше повідомлялося, що в Києві відбулися провокації під час святкування Дня перемоги над нацизмом.

Також ми писали, що націоналісти влаштували провокацію у парку Слави з столиці щодо ветеранів Другої світової війни, зігувавши в їхній бік.

Заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевіч повідомив про кілька кримінальних виробництв, відкритих через використання громадянами комуністичної символіки.