Буде прохолодно і дощитиме: на Україну із заходу насуваються грози

погода, дощ, люди, фото
Фото: https://daily.rbc.ua/rus/show/oleg-nemchinov-osnovnaya-tsel-dat-lyudyam-1605524712.html

Над Україною один циклон змінить інший, найтепліше буде на сході країни.

У четвер, 13 травня, південний циклон поверне на Білорусь і вийде за межі України. Однак із заходу наближається інший циклон — Kai. Він не дуже потужний, але дощів і гроз буде досить, особливо в західній частині України. Про це написала у Facebook синоптик Наталія Діденко.

карта, циклони, європа, 12 травня
карта, погода, Україна, 12 травня

За даними Українського гідрометцентру, погода в країні в найближчі дні буде дощовою. До кінця тижня місцями очікуються грози.

13 травня дощі з грозами очікуються на заході, півночі, а також місцями на півдні і в центральній частині України. Денна температура в цих регіонах становитиме від 16 до 18 градусів. А на сході країни, де буде сухо, — до 24-х.

прогноз, погода, Україна, 13 травня
Прогноз погоди на 13 травня

14 травня дощі з грозами також очікуються в західних і північних регіонах, у центральній частині, Одеській та Миколаївській областях. Температура повітря там підніметься до 22, місцями до 24 градусів.

15 травня дощі з грозами припиняться на півдні і в центральній частині країни, але можливі на заході та півночі. При цьому їхні інтенсивність істотно знизиться. У цілому, по країні очікується від 18 до 23 градусів, на сході — до 28-ми.

16 травня дощі з грозами перемістяться з півночі на південь і четвертий день поспіль триватимуть у західних областях. Температура від 18 до 23-х, найтепліше буде на сході — до 28 градусів.

Нагадаємо, що в ніч на 8 травня в Карпатах випало 20 сантиметрів снігу, а температура повітря впала до -3 градусів. Про це повідомив Чорногорський гірський пошуково-рятувальний пост.

Раніше, у квітні, Карпати накрив потужний снігопад. Місцями висота сніжного покриву досягала понад півтора метра.