Сформовано алгоритм запису педагогів на вакцинацію від коронавірусу, — МОН

педагоги, вакцинація, запис, фото
Фото: ТАСС

Основній масі працівників сфери освіти обіцяна вакцинація препаратом Pfizer-BioNTech.

Працівників, залучених до проведення ЗНО цього року, прищеплюють з 14 квітня вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки.

Щеплення роблять мобільні бригади, які приїжджають до навчальних закладів. Списки бажаючих вакцинуватися складають в школах і передають до департаментів охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій. За планування графіка виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори з вакцинації.

Вакцинація інших працівників сфери освіти розпочнеться після отримання регіонами нової партії вакцини Comirnaty компанії Pfizer-BioNTech. За даними Міністерства охорони здоров'я, Україна очікує вакцину Comirnaty в рамках глобальної ініціативи COVAX найближчим часом.

Алгоритм запису бажаючих отримати щеплення вакциною Pfizer:

  • працівники звертаються до керівників навчальних закладів;
  • керівники спрямовують списки до управлінь освіти місцевих рад або департаментів освіти держадміністрацій (в залежності від виду закладу);
  • списки передаються в департаменти охорони здоров'я держадміністрацій;
  • регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівникам навчальних закладів дату і час, коли мобільна бригада приїде до них.

Всі зміни до списків потрібно подати до першого приїзду бригади. Після першого приїзду будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

Нагадаємо, портал державних послуг "Дія" відмовляється записувати педагогів в списки на вакцинацію від COVID-19. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко на початку березня пояснив це тим, що педагогів будуть прищеплювати в особливому порядку.

Україна уклала контракт з американською компанією Pfizer про постачання додаткових 10 млн доз вакцини. Про це 1 травня повідомили міністр охорони здоров'я Максим Степанов і Офіс президента.