Киянину прийшла платіжка з боргом 150 тисяч гривень за опалення (фото, відео)

комуналка, комунальні тарифи, комуналка в Україні, опалення, платіжка за опалення
Фото: Скриншоты из видео на Telegram-канале PavlovskyNews | Комуналка в Україні

Як запевняє чоловік, перші платіжки з нечуваними сумами вперше стали приходити ще у 2019 році. А чиновники наполягають, що "діють за законом".

Жителю Києва постачальник тепла виставив заборгованість по опаленню і гарячій воді розміром трохи більше 150 тисяч гривень.

Про це повідомляє Telegram-канал "PavlovskyNews".

За словами Миколи, "щасливу" платіжку із заборгованістю 150 тисяч гривень він отримав після повернення в Україну. Чоловік перебував закордоном на заробітках і через пандемію COVID-19 не міг повернутися до Києва.

Чоловік запевнив, що платіжки з нечуваними сумами за трикімнатну квартиру в Києві йому почали приходити у 2019 році. Він подумав, що це якась помилка і спробував зв'язатися з постачальником тепла, але проблему залагодити не вийшло.

"...А потім йому довелося виїхати на рік з країни. Як виявилося, "Київтеплоенерго" нарахувало Миколі так звані "надлишки спожитого тепла", адже квартирного лічильника у нього немає, тому і з'явилася шестизначна сума", — йдеться в повідомленні.

Микола впевнений, що не зобов'язаний платити за невикористане тепло і планує судитися з постачальником послуг. В "Київтеплоенерго" запевняють, що на законних підставах нарахували чоловікові такі суми.

На фотографії останньої платіжки видно, що за гарячу воду він має заборгованість 3177 гривень, а за опалення — 148 523 гривні.

комуналка, комунальні тарифи, комуналка в Україні, платіжка за опалення
Платіжка за опалення
Фото: Фото из Telegram-канала PavlovskyNews
Чоловікові виставили борг 150 тисяч гривень за опалення

Раніше Фокус повідомляв, що українців залишать без субсидій, якщо їх банківські вкладення перевищують 100 тисяч гривень. У Кабміні попередили про посилення правил отримання пільг, а експерти впевнені, що це призведе до відтоку грошей з банківської сфери.

Також ми розповідали, що в Україні з 1 липня може подорожчати електроенергія. Більше того, тариф на електроенергію нібито буде відрізнятися для споживачів залежно від регіону проживання і може досягати 4 грн за кВт/год.