Вандали вкрали техніку з електрички Укрзалізниці, яку модернізували за 60 млн грн

Укрзалізниця, електричка
Фото: Скриншот | Вандали в електричці Укрзалізниці

Пасажир потрапив в об'єктив камери відеоспостереження під час крадіжки обладнання системи інформування. Поїзд довелося знімати з маршруту.

Зловмисники пограбували український електропоїзд, який недавно модернізували за 60 мільйонів гривень. Про це прес-служба акціонерної компанії "Укрзалізниця" повідомила на офіційному сайті 19 червня.

Невідомі проникли в електричку, яка курсує по приміському маршруту Київ — Фастів, пошкодили поїзд і вкрали внутрішнє обладнання, зокрема систему безпеки і інформування пасажирів. Електропоїзд є частиною проекту City Express.

Прес-служба опублікувала в соціальній мережі Facebook відеозапис, на якій молодий хлопець дотягнувся до обладнання в вагоні і тамбурі електрички, предполо6жітельно висмикнувши динамік гучномовця, разом з ним по вагону ходив ще один юнак. Ще один пасажир, який перебував у вагоні, поспішно вибіг на станції.

Представники "Укрзалізниці" підкреслили, що співробітники залізниці вчасно зреагували і оперативно зупинили рухомий склад, завдяки чому вдалося уникнути аварії. Наступного дня електричка була відновлена і відправлена за маршрутом.

Вандали пограбували електричку

"В іншому випадку 6 тисяч пасажирів, які щодня користуються зазначеним поїздом, залишилися б без своїх рейсів. Всю інформацію про інцидент, в тому числі, відео з камер спостереження передано правоохоронним органам. Укрзалізниця занепокоєна таким ставленням пасажирів до майна залізниці та закликає всіх берегти рухомий склад та поважати працю залізничників", — підкреслюється в повідомленні.

Раніше стало відомо, що пасажир помер після падіння в поїзді Укрзалізниці, який прямував з Рахова до Києва. За попередніми даними, чоловік не пристебнувся ременями безпеки і звалився з верхньої полиці, після чого для нього викликали "швидку допомогу" на найближчу станцію.

"Укрзалізниця" розкритикувала Олександра Усика за фото на рейках. Представники компанії нагадали знаменитому боксерові про правила безпечної поведінки на залізниці.

"Укрзалізниця" відкрила пасажирам доступ до онлайн-бібліотеки, де розмістили близько пʼяти тисяч безкоштовних книг. Щоб почитати їх, достатньо підключитися до інтернету і відкрити спеціальний сервіс.