"Поки полатають — дозріють": величезні ями на дорозі засадили вишнями під Києвом (відео)

Київська область, ями на дорогах
Фото: Скриншот | Саджанці вишень, які висадили в ямах на дорозі в Київській області

Тепер водії здалеку помічають вибоїни і можуть безпечно їх об'їжджати, поки комунальники не діють.

Жителі Броварського району Київської області висадили саджанці вишень у великі ями на дорогах. Користувач Анатолій Гапич розмістив таке відео в групі "Баришівка-Березань" у Facebook.

Судячи по ролику, на перехресті в селі Селище утворилося близько десятка глибоких ям, які комунальники довгий час не латали. Щоб привернути увагу до проблеми, місцеві жителі вирішили посадити дерева. Тепер водії можуть здалеку помітити проблемну ділянку і обʼїхати вибоїни без шкоди для автомобілів.

"Велике спасибі нашій державі. В ось таких ямах ми посадили вишеньки. Я думаю, поки ями полатають, вишеньки дозріють. Спасибі вам, дай вам щастя здоровʼя, пів кіло вишень з мене", — заявив українець на відео.

Як повідомляє "Обозреватель", жителі Броварського району неодноразово скаржилися місцевій владі і просили допомоги у районної ради в ремонті зруйнованої ділянки дороги. Депутати обіцяли посприяти рішенню проблеми, проте довгий час ями залишалися відкритими. Тепер же на їх місці може зʼявитися вишневий сад.

Раніше жителі Вінниччини висадили в ямах на дорозі квіти. Іриси майже добу радували жителів Крижополя і проїжджаючих повз водіїв, вказуючи їм на вибоїни. Завдяки фото і відео в соціальній мережі, акція набула широкого резонансу, і вже через добу комунальна служба відремонтувала ділянку.

У Дніпропетровській області дороги ями на дорозі засипали травою. Жителі міста Апостолове втомилися чекати ремонту і вирішили хоч чимось "залатати" великі вибоїни.

Жителі Прикарпаття перекрили трасу, щоб домогтися ремонту дороги між селами Рожнятівського району. Під час акції протесту утворився величезний затор — учасники колами ходили по пішохідному переходу, пропускаючи тільки "швидку допомогу" і машини з дітьми. Місцевий житель Віталій Ведмідь поскаржився, що через погану дорогу йому доводиться витрачати 40 хвилин, щоб проїхати 10 кілометрів, обʼїжджаючи ями.