Контррозвідка СБУ попередила спробу вивезення з країни деталей до зенітно-ракетних комплексів (фото)

затримання зловмисників контррозвідкою
Фото: Пресцентр СБУ

Колишній робітник одного з оборонних підприємств залучив своїх знайомих із Київської та Житомирської областей для присвоєння військового майна.

Співробітники контррозвідки СБУ попередили спробу вивезення з України деталей до зенітно-ракетних комплексів. До махінацій причетні кілька осіб із Київської та Житомирської областей. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За інформацією силовиків, один із колишніх співробітників оборонного підприємства залучив своїх знайомих із Київської та Житомирської областей для незаконних дій. Вони налагодили механізм привласнення військового майна до ЗРК малого і дальнього радіусу дії, а також конструкторську документацію до них.

затримання злодіїв контррозвідкою
Фото: прес-центр СБУ

Одного з членів групи затримали під час перевезення 6 приладів до Києва. У процесі обшуків за місцем проживання зловмисників були знайдені комплектувальні частини до ЗРК, а також документи, що підтверджують незаконну діяльність.

затримання сбу
Фото: прес-центр СБУ

Унаслідок розпочате кримінальне провадження за статтями ч. ст. 111 (державна зрада), ч. 2 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають експортному контролю).

Наразі ведуться слідчі дії.

Нагадаємо, в червні контррозвідники викрили центр "легалізації" бойовиків "ДНР". Також СБУ викрила агентурну мережу ФСБ у Херсонській області. У неї входили колишні силовики та чиновники.