У Харкові підняли український прапор на найвищому флагштоку Європи (відео)

флагшток, харків, репетиція
Фото: Труха | Висота флагштока — 101 метр

Прапор шириною 22,5 метра і довжиною 15 метрів встановили на кілька хвилин — це було репетицією перед його урочистим підняттям у День незалежності. Висота флагштока — 101 метр.

У Харкові ввечері в четвер, 19 серпня, провели репетицію підняття прапора на найбільший флагшток України, який встановлений на перетині Соборної спуску і вулиці Клочківської. Про це повідомляють місцеві пабліки.

Як зазначили автори відео, прапор підняли всього на кілька хвилин, об'єкт досить красиво висвітлювався прожекторами. Потім знову спустили, ймовірно, його підняття було репетицією перед Днем незалежності.

Слід зазначити, що вищезгаданий флагшток є найвищим не тільки в Україні, але і Європі. Його висота становить 101 метр. Найвищим флагштоком вважався той, що знаходиться в Києві. Його висота становить 90 метрів.

В Європі ж на сьогодні найвищим є флагшток у місті Гаміна у Фінляндії. Його висота — 100 метрів.

Вартість харківського флагштока склала 24,5 мільйона гривень. Всього ж на їх установку до свят по Україні витратили понад 170 мільйонів гривень.

флагшток, харків
Ширина флагштока і людина
Фото: Известия

Раніше повідомлялося про репетиції перед Днем незалежності в Києві за участю сотень одиниць техніки і навіть авіації. На Проспекті Перемоги перекрили ділянку дороги і пошикували там колони військової техніки. Через це на низці вулиць утворилися затори.

Як повідомлялося раніше, в Маріїнському парку Києва почали монтаж сцени для святкування Дня Незалежності України, конструкції встановлюють прямо на могилах учасників Жовтневого та Січневого повстання.