Уже ремонтують: у Києві знову зламався сухий фонтан (фото, відео)

сухий фонтан, київ, арсенальна
Фото: covid-ukr | Сухий фонтан на Арсенальній у Києві

Журналісти запам'ятали робочих, які чимось займалися під покриттям фонтану. Також перед об'єктом встановили антипаркувальні стовпи.

На Арсенальній площі в Києві знову зламався сухий фонтан, який був урочисто відкритий 1 вересня. Відповідне відео надали "Вести".

Зовсім недавно фонтан полагодили після того, як його зламав вантажний автомобіль, який наїхав на нього. Тепер на кадрах видно, що на місці присутня нечисленна група робітників. Також серед нововведень — встановлені антипаркувальні стовпи, ймовірно, для запобігання НП, подібних до тої, яка відбулася.

вести, паркувальні стовпи
Фото: covid-ukr

Курйозний інцидент стався 2 вересня, коли фургон провалився в фонтан через бажання водія скоротити шлях і доставити воду в один із закладів громадського харчування. Роботи з відновлення об'єкта оплатив інвестор, хоча мер Києва Віталій Кличко заявляв, що компенсувати збитки має водій фургона.

сухий фонтан, київ

Потім фонтан відновили, і Кличко запросив киян насолодитися його красою.

На відкритті 1 вересня сухого фонтана, про який йдеться, був присутній мер Києва Віталій Кличко. Тоді градоначальник зазначив, що радий тому, що в столиці з'являється все більше привабливих локацій.

"Продовжуємо оновлювати парки і сквери і створювати громадські простори. А тут ми ще сьогодні відкриваємо сухий фонтан. Хороший, з підсвіткою", — заявив мер.

кличко, фонтан
Фото: КГГА

Нагадаємо, компанія Red Bull UA попросила вибачення у жителів Києва і столичної влади за екстремальну відеозйомку і пообіцяла "зробити все можливе" для відновлення "теплих стосунків" із містом і киянами.