"Я повинен тут померти?": пасажир літака влаштував скандал через захисну маску (відео)

скандал в літаку
Фото: скриншот

Чоловік відмовлявся надіти маску, стверджуючи, що у нього зламаний ніс. Скандал не вщухав до тих пір, поки не приїхала поліція, яку пасажири зустріли оплесками.

На борту літака WizzAir один з пасажирів влаштував скандал через небажання одягати захисну маску. В кінцевому підсумку стюардеси викликали поліцію. Про це повідомляє Київ Оперативний.

Повідомляється, що літак виконував маршрут "Ларнака-Київ", але під час польоту спалахнув скандал. Один з пасажирів відмовлявся надягати захисну маску. Чоловік посилався на те, що у нього зламаний ніс, тому він не може дихати через неї. Після прильоту до Києва його зустріли поліцейські.

"Ви що, поплутали? У мене зламаний ніс, бл*ять! Мені дихати нічим! Я що тут повинен тут померти повинен або скінчитися на*уй тут, а?" — говорив незадоволений пасажир.

Стюардеси намагалися заспокоїти людину, але він не заспокоювався, показуючи пасажирам непристойні жести. Приїзд поліцейських пасажири зустріли оплесками, але й по їх приїзду незадоволений пасажир не хотів йти. Він намагався з'ясувати, яку статтю або норму закону він порушив. Опубліковане відео завершується до вирішення конфлікту, тому неясно, чи затримали правоохоронці винуватця інциденту.

Нагадаємо, в Україні з'являться камери, які фіксуватимуть порушників карантину. Перші такі камери з'являться в Києві і в Харкові або Дніпрі.

Відзначимо, що в США стався курйозний випадок. Дівчина зламала льотну школу, щоб помститися за звільнення.