Українська призерка Олімпіади показала жахливі умови в харківському диспансері (відео)

Диспансер, спортсменка, Аліна Шинкаренко
Фото: Скриншот | Медалістка ОІ в Токіо показала умови в харківському диспансері

Збірна України із синхронного плавання змушена обстежитися в будівлі з обдертими стінами та дірками в стелі.

Related video

Спортсменка Аліна Шинкаренко, яка в складі збірної на Олімпійських іграх-2020, що відбулися в Токіо, здобула першу в історії України бронзову медаль із синхронного плавання, показала відео з Харківського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, де вона має проходити щорічне обстеження. Судячи з кадрів, опублікованих в Instagram-сторіз дівчини, будівля медустанови потребує капітального ремонту.

За словами спортсменки, у цьому диспансері плановий огляд проходить не лише збірна із синхронного плавання, а й усі харківські спортсмени.

"Ми проходили тут плановий огляд минулого року. Нам говорили, що зроблять ремонт і все буде добре. Але, як бачите, за рік там нічого не змінилося", – цитує синхроністку видання Tribuna.

Кадри з диспансеру

У своєму Instagram Шинкаренко припустила, що її підписникам навіть не вдасться вгадати за цими кадрами, у якому саме місці вона перебуває, адже на них були зафіксовані стеля в дірках, обдерті стіни і кахель, що обвалився. При цьому, судячи з відео, якийсь ремонт у будівлі таки був — на поверхах можна побачити пластикові вікна.

"Це не студія для фотосесій. Це місце, де збірна України проходить медичне обстеження", — підписала одну зі сторінок спортсменка.

Нагадаємо, нещодавно студенти Національного авіаційного університету після звинувачень у брехні з боку керівництва ЗВО знову виклали в мережу жахливі фото умов проживання в гуртожитку НАУ №11.

Раніше Фокус писав про те, як у центрі Києва стеля квартири обвалилася і травмувала 71-річну жінку в історичній будівлі.