Командир ЗСУ збирав таємні відомості та контактував із військовими РФ, — СБУ (фото)

сбу, зсу

Силовики встановили, що затриманий мав громадянство Росії та незаконно збирав секретні військові документи.

Related video

Контррозвідка Служби безпеки викрила полковника ЗС України, який командував одним із підрозділів і мав найвищу форму доступу до військових секретів. Про це повідомляє СБУ.

Співробітники відомства встановили, що в затриманого було громадянство РФ і що він несанкціоновано збирав секретні військові документи.

сбу, зсу Fullscreen

Під час обшуку його житла було вилучено диски, флеш-накопичувачі, мобільні термінали та комп'ютер. На всіх цих носіях зберігалися дані військового характеру, включаючи й ті, до яких потрібна особлива форма доступу. До того ж, ця людина робила записи в блокнотах.

сбу, зсу Fullscreen

Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею "Розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю". Співробітники СБУ встановили, що підозрюваний мав контакти з представниками ЗС РФ.

Наразі розглядається питання про вибір запобіжного заходу.

Раніше Фокус повідомляв, що Головнокомандувач ЗСУ призначив Дмитра Яроша своїм радником. Ярош — екскерівник "Правого сектору" та командувач Української добровольчої армії. Він став відомий широкому загалу під час Революції гідності та війни на Донбасі.