Вибух у Новій Одесі: рятувальники дістали з-під завалів будинку тіло жінки (відео)

Вибух у Новій Одесі
Фото: ГСЧС | До рятувальних робіт залучили 184 особи

Рятувальники продовжують розбирати зруйновані частини будівлі. У ДСНС не виключають, що в будівлі можуть бути заблоковані ще двоє людей.

Рятувальникам вдалося дістати з-під завалів житлового будинку у місті Нова Одеса Миколаївської області, в якому стався вибух побутового газу, тіло жінки. Про це повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Тіло вдалося дістати із квартири на четвертому поверсі будівлі. Медики констатували смерть жінки.

Співробітники ДСНС продовжують розбирати завали та демонтувати зруйновані частини будинку. Рятувальники не виключають, що в будівлі можуть бути заблоковані ще двоє людей.

Загалом до робіт залучили 184 особи та 42 одиниці техніки, у тому числі — підйомний кран.

Представники місцевих органів влади вже надають допомогу постраждалим через вибух у будинку та вирішують питання щодо їхнього розселення.

За попередньою інформацією, від вибуху постраждали троє людей, ними займаються медики. З ушкодженого під'їзду будинку вдалося евакуювати 50 людей.

Вибух у Новій Одесі
Вибух у Новій Одесі

Нагадаємо, вранці 27 листопада в житловому будинку в м. Нова Одеса стався вибух, через який було зруйновано низку квартир на четвертому та п'ятому поверхах будівлі. Розглядалися дві основні причини трагедії: необережне поводження з вибуховими речовинами та вибух побутового газу.

Раніше Фокус розповідав, що у Дніпрі підірвали стару будівлю заводу "Дніпрометиз". На його місці планували збудувати торговий центр.