У КМДА розповіли, якою буде головна ялинка країни

Головна ялинка країни, новорічна ялинка, київ,
Головна ялинка країни

Вертеп біля новорічної ялинки буде найбільшим у Європі

Related video

Цього року темою головної новорічної локації на Софіївській площі буде Різдвяна диво-ніч. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Основу традиційного дерева оформлять у вигляді вертепу, у якому будуть фігурки Ісуса Христа, Марії, Йосипа, пастухів, волхвів, ангелів та колядників. У мерії запевняють, що вертеп стане найбільшим у Європі. Новорічне дерево прикрашатимуть 10 тисяч червоних та золотистих іграшок.

Новорічну ялинку урочисто запалять на День св. Миколая, 19 грудня. Дерево заввишки 31 м засяє теплим світлом у вигляді бані. Довжина гірлянди становитиме 10 км.

У Facebook уже з'явився відповідний пост.

новорічна ялинка 2022, новорічна ялинка київ, новий рік 2022, новий рік на софіївській Fullscreen
Афіша Нового року на Софіївській площі

Навколо ялинки облаштують численні новорічні локації: фотозони, майстерню, музей новорічних прикрас та сцену, де відбуватимуться заходи. До ярмарку вестимуть чотири прикрашені арки з люстрами в центрі кожної. А довкола пам'ятника Богдану Хмельницькому облаштують ковзанку.

На Володимирському узвозі кияни зможуть підкріпитись на фудкорті. Через поточну ситуацію концепцію фудкорту буде змінено — там будуть подавати снеки та бутерброди, які можна буде поглинати на безпечній дистанції.

Нагадаємо, минулого року не обійшлося без скандалу навколо новорічної ялинки. Дерево, прикрашене "чаклунським" капелюхом, звинуватили в антихристиянських цінностях. У результаті скандальний головний убір з ялинки зняли.