Тисяча за вакцинацію: в Україні стартував пілот проєкту "єПідтримка"

1000 грн за вакцинацію, 1000 грн за щеплення від ковіду, виплата 1000 за щеплення, додаток Дія, єПідтримка
Фото: Скріншот | програма Дія

Для отримання коштів необхідно зареєструвати картку в одному з банків-партнерів програми.

Related video

Із 13 грудня можна буде скористатися пілотом проекту "єПідтримка", щоб отримати тисячу гривень за вакцинацію від COVID-19. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Ті, хто подав заявку, можуть першими користуватися послугою. Для цього потрібно оновити програму до останньої версії, увійти до неї та відповісти на запрошення.

Щоб отримати гроші, потрібно буде зареєструвати окрему картку в одному з банків-партнерів програми. У службі підтримки банку мають проконсультувати щодо відкриття спеціальної картки.

Для тих українців, хто не братиме участі в бета-тестуванні проекту "єПідтримка", послуга буде доступна лише з 19 грудня. Заявку можна подати до кінця терміну дії програми, тобто до 18 грудня 2022 року.

1000 гривень за вакцинацію потрібно витрачати за чотири місяці з моменту їх зарахування на картку.

Виплату може отримати виключно громадянин України, який досяг 18 років і має в додатку "Дія" "зелений" COVID-сертифікат вакцинації.

Нагадаємо, нардеп пояснив механізм нарахування тисячі гривень за вакцинацію від коронавірусу, який розпочнеться 19 грудня.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що щеплені від COVID-19 двома дозами українці отримають від держави тисячу гривень. Витратити гроші можна буде лише на певні послуги. Це сприятиме прискоренню темпів вакцинації, вважає глава держави.