Під будівлею посольства Казахстану в Києві відбулася акція на підтримку протестувальників (фото, відео)

Акція підтримки, казахстанські протести, Київ
Фото: Цензор.НЕТ | Акція на підтримку казахських революціонерів

Учасники заходу назвали події в країні прикладом "боротьби, яка назавжди увійде в історію".

Related video

Сьогодні, 6 січня, у Києві біля будівлі посольства Казахстану відбулася акція на підтримку учасників протестів, що охопили міста Казахстану. Люди, які зібралися біля посольства, вигукували гасла проти диктатури. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ми дуже раді, що працівники Казахстану вже досягли певних поступок із боку влади Токаєва. Прикладом цього є розпуск уряду. Прикладом цього є усунення злочинця Назарбаєва від влади. Держава обіцяє ввести держконтроль за цінами. І цей приклад боротьби назавжди увійде в історію. Досягти результату. реально", — заявив один із лідерів акції підтримки в рупор.

Учасники акції назвали події, що відбуваються в Казахстані, прикладом "боротьби, яка назавжди увійде в історію".

Судячи з відео, на учасників акції чекали співробітники поліції та Нацгвардії України на автомобілях.

Раніше Фокус повідомляв, що МЗС України підрахувало, скільки українців застрягли в Казахстані під час заворушень. За інформацією пресслужби МЗС, найближчий рейс, яким пасажири зможуть повернутись до України, запланований на 7 січня.

Нагадаємо, що на вулицях Алмати проходили бої між революціонерами та співробітниками силових відомств. У ході зіткнень люди гинули й отримували поранення. Над містом стояв дим, були чутні автоматні черги та гранати, що розривалися. Влада просила столичних жителів не підходити близько до вікон, мовлення телеканалів перервалося.