Киянам показали стан "втомленого" Південного мосту: що кажуть комунальники (фото)

ремонт Південного мосту у Києві
Фото: Facebook | "Київавтодор" пообіцяв закінчити ремонт Південного мосту в Києві в 2022 році

Як розповіли журналістам співробітники "Київавтодору", міст планують відремонтувати до кінця цього року.

Related video

У мережі з'явилися фото Південного мосту, на яких видно, що переправа через Дніпро знаходиться в аварійному стані. Кадри опублікувало столичне видання "Дарницькі вісті".

Південний міст у Києві Fullscreen

На фото видно, як на великій площі несучих опор обсипався бетон настільки, що видно металеві конструкції. Також помітні сліди деформації на стиках бетонних плит естакади.

Південний міст Fullscreen

На опубліковані фото відреагували київські комунальники з корпорації "Київавтодор", які пояснили виданню "Сегодня", що ремонтні роботи Південного мосту розпочалися у серпні 2021 року та продовжуються досі.

Південний міст Fullscreen

Комунальники сказали, що опора, яку показали на фото, зараз перебуває в стані ремонту, і те, що вона опинилася без захисного шару бетону, ніяк не позначиться на міцності конструкції естакади.

За словами співробітників "Київавтодору", під мостом розгорнуто будівельне містечко і частину ремонтних робіт уже виконано. У планах будівельників завершити ремонт Південного мосту до кінця 2022 року, а саме — відремонтувати несучі опори та замінити деформаційні шви. Для цього, ймовірно, з квітня, на мосту періодично обмежуватимуть рух транспорту.

Раніше Фокус опублікував заяву "Київавтодору", в якій йшлося про часткове перекриття руху Південним мостом через ремонтні роботи. Станом на кінець вересня минулого року із 46 деформаційних швів, 28 уже замінено.

На ремонт Південного мосту з міського бюджету виділили майже 195,6 млн грн. Ремонтом конструкції займаються бригади співробітників ТОВ "Укртрансміст".