Перевіряють школи, ТЦ і метро: у великих містах України нова хвиля "мінувань" (фото)

мінування, вибухівка
обласні центри атакували повідомленнями про вибухівку

Анонімні повідомлення про мінування отримали силовики Києва, Львова, Одеси та Дніпра.

Related video

12 січня до правоохоронців кількох обласних центрів надійшло повідомлення про замінування шкіл і торгових центрів. Повідомлення про вибухівку отримали уаполіції Києва, Львова, Одеси, Дніпра та Черкас.

Правоохоронцям Черкас повідомили про замінування всіх шкіл міста. На місце виїхали вибухотехніки, кінологи, поліція й інші фахівці, які залучаються до розслідування подібних інцидентів.

"Усі школи в місті Черкаси заміновані. Я все життя всіх ненавидів. Сьогодні ви всі відчуєте мою ненависть. Вам усім кінець. Я підриваю всі школи в Черкасах. Ви всі помрете", — написав анонім і повідомив адресу свого Telegram-каналу.

Fullscreen

Подібне повідомлення надійшло щодо львівських шкіл і шкіл Дніпра, дітей терміново евакуювали. За протоколом здійснили обдзвін батьків, старшокласники навчатимуться дистанційно.

школи Львова Fullscreen
школи Львова
школярі у Львові Fullscreen
школярі у Львові

Як пише "Інформатор", анонімний "мінер" навчальних закладів Дніпра передав поліції: "Хочу вам повідомити, що всі школи в Дніпрі заміновані, я вб'ю вас і ваших рідних. Я втомився терпіти. Сьогодні протягом навчального дня станеться вибух".

Повідомлення про мінування торкнулися й столиці, пише "Сегодня". Анонім розповів про вибухівку на чотирьох станціях київського метро: Палац спорту, Площа Льва Толстого, Театральна та Вокзальна. Також надійшла інформація про замінування кількох торгових центрів.

"Я проста людина, яка хоче рівноправності в цій країні, але це неможливо без жертв. Я дуже сподіваюся, що помруть 500+ людей, я ненавиджу цей світ! Я припиню гру, якщо побачу цей лист у новинах. У вас є 3 години, після цього вибухівки активуються", — з'явилося повідомлення від аноніма, яке повідомило про вибухівку в ТЦ Одеси.

Fullscreen

Нагадаємо, у грудні анонім повідомив про "мінування" мосту Патона в Києві. Також водночас почали надходити повідомлення про вибухівку в торгових центрах, через що відвідувачів масово евакуювали.