В Одесі "замінували" головну ялинку міста (фото, відео)

шукають вибухівку, мінування
Поліція шукає вибухівку

На місце прибули вибухотехніки, оперативники та кінологи. Раніше з'явилася інформація щодо замінування торгових центрів міста.

Хвиля повідомлень про мінування продовжує накривати країну — правоохоронцям Одеси надійшла інформація про вибухівку біля ялинки у центрі міста, повідомляють у пресцентрі Нацполіції.

Вибухотехніки, оперативники та кінологи прибули на вулицю Дерибасівську, 1, щоб убезпечити місце в разі знахідки підривного пристрою. Після перевірки території з'ясувалося, що повідомлення про мінування було хибним.

Фахівці обшукали територію
Фахівці обшукали територію

Хвиля мінувань в Україні — що відомо

12 січня до поліції Одеси надійшло повідомлення про вибухівку в торгових центрах. Псевдомінер надіслав повідомлення, що ненавидить цей світ і хоче смерті понад півтисячі людей. Також він пригрозив, що якщо його послання не опублікують у ЗМІ, він приведе у дію вибухові пристрої.

Також повідомлення про замінування надійшли до правоохоронців Львова, Дніпра, Черкас і Києва. Повідомлялося про вибухівку в школах, торгових центрах і метро. Людей евакуювали з усіх установ із потенційною небезпекою.

"Я уб'ю вас і ваших рідних", — повідомив анонім, який погрожував підірвати школи Дніпра.

Фокус писав про "мінування" у грудні — тоді надійшла інформація про вибухівку в торгових центрах Києва та під мостом Патона.