Помер колишній прессекретар "Правого сектору" Артем Скоропадський

Артем Скоропадський
Фото: Facebook | Артем Скоропадський

Журналіст, за словами дружини, помер у реанімації після тривалої хвороби. Артему Скоропадському був 41 рік.

Related video

Колишній речник ДУК "Правий сектор" Артем Скоропадський помер 10 грудня 2022 року. Про це повідомила його дружина Олена Солодовнікова на своїй сторінці у Facebook.

Скоропадському був 41 рік, і він помер у реанімації після тривалої хвороби шлунка. Окрім того, що журналіст у минулому очолював пресслужбу ДУК "Правий сектор", він також був редактором журналу "Країна".

Артем Скоропадський — біографія

Артем Скоропадський народився у Москві і був випускником МДУ, але переїхав до України та у 2021 році отримав громадянство нашої країни.

"Мене не було поруч, я була закордоном і ніколи собі цього не пробачу. 9 останніх років ти жив тим, що допомагав іншим. Ти організував численні збори для поранених, ти організовував автобуси з їжею для поїздки на фронт, ти ніколи не одягав медалі на заходи. Ти казав, що не треба нікому говорити про твою допомогу, але я розповім", — написала Солодовнікова.

За словами дружини Скоропадського, прощання відбудеться найближчим часом за православним обрядом і місце проведення буде повідомлено пізніше.

Як уже писав Фокус, у ФСБ РФ звинуватили "Правий сектор" у підготовці теракту у військкоматі та прокуратурі на Кавказі. У місті Черкеськ російський "неонацист" нібито готувався підірвати будинки під патронажем "Правого сектору", після цього він планував виїхати в Україну.

Також Фокус писав про те, що колишнього голову "Правого сектору" Дмитра Яроша прооперували у Дніпрі через загрозу втрати руки. До лікарів його привело поранення, отримане ще у 2015 році. З його кінцівки хірурги дістали титанові пластини та шурупи.