Намагалися вивезти мощі 80 святих: на кордоні з Молдовою затримали авто з церковним крамом

мощі, ікони, мощі 80 святих, храмовий аналой
Прикордонники виявили в авто ковчег з мощами 80 святих та храмовою аналою

Чоловіка-перевізника затримали, а про злочин прикордонники повідомили до Служби безпеки України та Нацполіції.

Related video

В Одеській області на пункті пропуску "Табаки" прикордонники затримали авто, в якому знайшли мощі 80 святих та інший церковний крам, який намагалися вивезти з України до Молдови. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

"У пункті пропуску "Табаки" прикордонники з митниками виявили ковчег з мощами 80 святих, ікону та храмовий аналой. Усі предмети за дорученням друга намагався вивезти громадянин Молдови до храму Покрови Пресвятої Богородиці, начебто на свято. Недбале перевезення ковчега призвело до випадіння мощовиків зі своїх місць", — йдеться в повідомленні.

Fullscreen

Зазначається, що чоловіка затримали, а про злочин прикордонники повідомили до Служби безпеки України та Нацполіції.

Нагадаємо, що росіяни до США намагалися ввезти поцуплені в Україні мечі-акінаки часів скіфської доби, половецькі шаблі та сокири. 10 березня, на території Посольства України в США відбулася офіційна церемонія повернення Україні культурних та історичних цінностей.

У Німеччині шукач скарбів за допомогою металошукача знайшов 800-річний скарб золотих прикрас та монет. Серед артефактів були особливі речі — візантійські сережки та монета в ісламському стилі.