Намагалися підірвати стратегічний об'єкт: СБУ відпрацювали затримання "диверсантів" (відео)

навчання сбу
Фото: прес-центр СБУ

За сценарієм навчань, було дві групи умовних диверсантів, одна з яких захопила людей у заручники. Силовикам вдалося нейтралізувати загрозу.

Співробітники СБУ спільно з Нацполіцією, Нацгвардійцями, Держприкордонслужбою та представниками місцевої влади провели антитерористичні навчання у Вінницькій області. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

За легендою навчань, умовні диверсанти прибули в регіон із метою спровокувати масштабну надзвичайну ситуацію. Зловмисники планували "підірвати" стратегічні об'єкти електрогенерації. Всього було дві групи умовних диверсантів:

навчання сбу
Фото: прес-центр СБУ
  • перша група була затримана біля схрону при спробі наблизитися до терористично уразливого об'єкта
  • друга група після невдалої спроби "замінування" захопила людей і висунула вимоги до місцевої влади.
сбу на навчаннях
Фото: прес-центр СБУ

Повідомляється, що в результаті антитерористичних дій силовики змогли ліквідувати диверсантів і звільнити заручників. Особливість навчань полягала в тому, що силовики нейтралізували одночасно кілька диверсійних груп у нічний час доби. За підсумком, СБУ досягли поставлених цілей навчань — перевірили готовність регіональних суб'єктів до боротьби з тероризмом, а також успішно відпрацювали алгоритми дій у разі загроз.

Нагадаємо, співробітники СБУ затримали жителя Хмельниччини, який за $5 тисяч підробляв паспорти та допомагав в'їжджати в ЄС.

Раніше співробітники СБУ перехопили російський БПЛА "Гранат-1" у зоні проведення ООС.