ВМС США переозброять свої есмінці Zumwalt гіперзвуковими ракетами (фото)

zumwalt переозброїть
Фото: the drive

Артилерійські установки, які є на кораблях, не використовуються через дорожнечу, тому їх замінять на установки ракет IRCPS.

Related video

Військово-морські сили США планують оснастити кораблів-невидимок класу Zumwalt гіперзвуковою зброєю. Роботи розпочнуться у 2024 році. Про це повідомляє The Drive.

Пускові установки для гіперзвукових ракет будуть встановлені у внутрішні потрійні контейнери, які замінять установки для 155-мм ракети. Зараз есмінці все ще не мають запасу ракет через їхню дорожнечу.

При цьому повідомляється, що раніше роботи зі встановлення гіперзвукової зброї планувалося розпочати у 2022 фінансовому році, щоб до 2025 вже їх встановити на есмінці.

З новим графіком старту робіт установки для гіперзвукових ракет з'являться на першому есмінці в найкращому разі наприкінці 2025 року. Як ракети будуть використовуватися IRCPS, які зараз почали поставлятися для сухопутних військ.

Важливо
Вирішують не ракети. У чому слабка ланка оборони США на Тихому океані

У військах перебувають два есмінці класу Zumwalt, а третє зараз проходить випробування. Ввести його до військ планують у 2023 році. Після переозброєння суден їх планують поєднати в експериментальному форматі під назвою Surface Developmental Squadron One.

Основні характеристики кораблів:

  • довжина — 183 м;
  • ширина — 24,3 м;
  • осадження — 8,4 м;
  • швидкість ходу — 30 вузлів (55,56 км/год);
  • екіпаж — 148 осіб.

Нагадаємо, у США провалилися випробування гіперзвукової ракети, прискорювач злетів і впав.