Уражає цілі на відстані 400 км. США замовили 110 тактичних ракет PrSM (фото)

випробування ракет США
Фото: armytimes.com | Випробування тактичної ракети PrSM

Компанія Lockheed Martin розробляє нові ракети, які мають надійти на озброєння американської армії у 2023 році.

Related video

Армія США уклала контракт із Lockheed Martin на будівництво та розробку тактичних ракет комплексу Precision Strike Missile на 23,9 млн доларів. Про це повідомляє портал Military Aerospace.

Підписаний контракт є частиною ширшої угоди щодо постачання 110 тактичних ракет PrSM на суму 166 млн доларів. Повномасштабне серійне виробництво ракетного комплексу розпочнеться у 2023 році. Тоді ж вона надійде на озброєння американської армії.

Початкова версія комплексу здатна уражати цілі на відстані до 400 км. Ракета типу "земля-земля" є всепогодною, а запускати її будуть з наявних комплексів MLRS і HIMARS.

пускові установки Fullscreen
MLRS
Фото: Вiкiпедiя
американські ракетні комплекси Fullscreen
HIMARS
Фото: militarytimes.com

До 2025 року Lockheed Martin підвищить дальність ураження до 700 км із можливістю ураження рухомих надводних цілей. При цьому компанія планує модернізувати й установки, з яких запускатимуться тактичні ракети. Вони зможуть випускати одночасно дві ракети PrSM.

Ракетний комплекс має замінити собою MGM-140 ATACMS, що перебуває на озброєнні ще з часів Холодної війни. Він здатний уражати цілі на відстані до 300 км.

пускова установка США Fullscreen
MGM-140 ATACMS
Фото: Вiкiпедiя

Нагадаємо, 4 жовтня стало відомо про старт розробки Precision Strike Missile. Для розробки Пентагон виділив 62 млн доларів.

Раніше в США представили новий БПЛА Mojave, здатний переносити 16 ракет Hellfire.