У Росії показали оновлений льотний зразок важкого ударного БПЛА "Мисливець" (відео)

викочування мисливця
Фото: скриншот | БПЛА "Мисливець"

Безпілотник отримав новий вид реактивного сопла, яке за заявою розробників має зменшити його радіолокаційну помітність.

Related video

У російському Новосибірську показали перший льотний зразок ударного БПЛА "Мисливець" із плоским реактивним соплом. Про це повідомляє РІА.

Безпілотника викотили на авіазаводі імені Чкалова. Стверджується, що завдяки новій конструкції безпілотник має знижену помітність радіолокації. Також для "Мисливця" створять новий наземний пункт управління, його зроблять із урахуванням вимог військових.

Важливо
Ізраїль дає добро. Як російський ВПК отримує деталі в обхід західних санкцій

За словами заступника голови Міністерства оборони Росії Олексія Криворучка, "Мисливець" володіє функціями, які не тільки не поступаються аналогам, але й перевершує їх. Заявляється, що БПЛА має систему штучного інтелекту. Вона повинна дозволити апарату робити маневри в повітрі та завдавати удару в автоматичному режимі.

"Викочування БПЛА фіксує завершення збирання виробу в цілому, оснащення його всім необхідним бортовим обладнанням відповідно до вимог, що пред'являються до літальних апаратів, і перехід до комплексних наземних відпрацювань для підготовки до першого вильоту", — заявив Криворучко.

Заявлені характеристики БПЛА "Мисливець":

  • Вага — 20 тонн
  • Довжина – 19 метрів
  • Розмах крил — 14 метрів
  • Бойове навантаження — 6 тонн
  • Дальність польоту — 6 тисяч км
  • Висота польоту – 18 км

Нагадаємо, у жовтні повідомлялося, що 20-тонний БПЛА "Мисливець" проходив льотні випробування. Його серійне виробництво має розпочатися у 2024 році. У липні завершився черговий етап випробувань БПЛА "Мисливець".