Українські ВМС провели спільні навчання з французьким фрегатом Auvergne (фото)

навчання Франції й України
Фото: АрміяInform | Французький фрегат Auvergne

Мета маневрів полягала в підтримці безпеки в Чорноморському регіоні, а також більшій взаємосумісності моряків двох країн.

Related video

В акваторії Чорного моря українські моряки провели спільні навчання з фрегатом ВМС Франції Auvergne на кшталт PASSEX. Про це повідомляє АрміяInform.

Українські військові брали участь у тренуванні на середньому десантному кораблі "Юрій Олефіренко", а французькі бійці були на фрегаті Auvergne. Мета заходів полягала в підтримці безпеки в Чорноморському регіоні, удосконаленні взаємосумісності екіпажів кораблів двох країн відповідно до стандартів НАТО.

навчання Франції й України Fullscreen
Фото: АрміяInform

Також французькі Збройні сили залучили транспортно-бойовий гелікоптер NH-90. У ході навчань моряки відпрацювали низку тактичних маневрів, зокрема, ведення нічного сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів. Висвітлення морської обстановки в умовах цивільного судноплавання, а також тренування зв'язку.

українсько-французькі навчання Fullscreen
Фото: АрміяInform

На українському десантному кораблі відпрацьовано тренування з надання допомоги аварійному кораблю з висадкою аварійно-рятувальної групи французького фрегата.

Нагадаємо, у 2031 році зі складу українського флоту виведуть флагман "Гетьман Сагайдачний". На його заміну прийде "Володимир Великий".

Раніше ВМС України отримали партію модернізованих вертольотів Мі-8МСБ-В.