Росія проведе масштабні навчання із застосуванням ядерної тріади, — ЗМІ

вчення грім у Росії
Фото: Мiнобороны РФ | Російська ядерна зброя

За інформацією журналістів, навчання заплановано на початок 2022 року. У ході вправ буде відпрацьовано запуск міжконтинентальних балістичних ракет з повітря та води.

Related video

На початку цього року Росія планує провести стратегічні командно-штабні навчання "Гром" за участю всіх трьох компонентів ядерних сил. Про це повідомляє ТАCС із посиланням на джерело до Міноборони РФ.

За інформацією співрозмовника, навчання заплановано на початок 2022 року за участю ядерної тріади. Проте в агентстві наголошують, що офіційного підтвердження про старт навчань у них немає.

Важливо
Настукати по Панцирю. Чи пройде Bayraktar TB2 перевірку на міцність в Україні

Подібні навчання, як пишуть у ТАCС, відбуваються щороку наприкінці "воєнного навчального року". У межах ядерна тріада проводить пуски ракет. Вона складається з атомних субмарин, літаків Дальньої авіації, а також ракетоносців Північного флоту.

Підводний ракетоносець зі складу Північного флоту веде стрілянину по полігону Кура на Камчатці міжконтинентальною балістичною ракетою. Після цього атомний підводний човен Тихоокеанського флоту запускає ракету за метою на полігоні Чижа в північній частині РФ. І на завершення ударів виконується учбово-бойовий пуск міжконтинентальної балістичної ракети з літаків Дальньої авіації ВКС Росії.

Зазначається, що міністр оборони Сергій Шойгу заявляв, що навчання "Схід" та "Гром" планують провести у 2022 році без зазначення конкретних дат.

Нагадаємо, Володимир Зеленський провів телефонну розмову із Байденом. У його ході американський президент переконав лідера України про "рішучу відповідь", якщо Росія піде на повномасштабну агресію.

Раніше в РФ Діди морози покатали сиріт на ракетних установках.