У РФ могли стратити другого завербованого зека кувалдою по голові, — The Insider

ліквідація зека
Віктор Севальнєв пішов на фронт слідом за сином

Незадовго до смерті Севальнєв дзвонив своїй дружині, повідомивши, що його розстрілюватимуть. Пізніше Міноборони РФ повідомить, що причиною смерті став сильний удар по голові та осколкові поранення.

Related video

Засудженого Віктора Севальнєва, який командував 7-ю мотострілецькою ротою "народної міліції ЛНР", ймовірно, стратили ударом кувалдою по голові. Про це повідомляє The Insider.

Севальнєв незадовго до своєї смерті зателефонував дружині Лілії 20 листопада. У телефонній розмові він сказав, що його збираються відвезти з лікарні та розстріляти за дезертирство його роти. Запис розмови та інші матеріали виданню передав засновник Gulagu.net Володимир Осєчкін.

ліквідація кувалдою Fullscreen
Рота Севальнєва

"Сьогодні я, завтра інший, ось і все. Ми в них забійний матеріал. Міноборони розстрілює людей. Вони знають, що ми двохсоті і їм пох*ру", — сказав Віктор в останній розмові з дружиною.

Вже 1 грудня у Міноборони повідомили про загибель Севальнєва дружини. Причиною смерті назвали осколкові поранення та потужний удар по голові. Датою загибелі названо 25 листопада.

Зазначається, що Севальнєв відбував термін в ІЧ-3 у Калузькій області. Туди кілька разів приїжджали вербувальники "Групи Вагнера". Спочатку вони завербували сина Олега з тієї ж колонії. Він загинув під час боїв проти України. Після цього його батько Віктор Севальнєв також вирішив іти на фронт, підписавши контракт з Міноборони.

ліквідація зека Fullscreen

Командиром 7-ї мотострілецької роти Севальнєв став після ліквідації попереднього командира. У листопаді його рота зазнала суттєвих втрат, частина загинула, а друга втекли з фронту. На думку засновника Gulagu.net, Севальнєва могли страчувати за дезертирство підлеглих.

"Група Вагнера" відхрестилася від ліквідації Севальнєва. Нібито він ніколи не був у їхньому складі й не проходив у них навчання. Однак Осєчкін вважає, що до вбивства Севальнєва можуть бути причетні аналоги "групи Вагнера" в окупованому Луганську.

Нагадаємо, Пригожин прокоментував страту зека з "групи Вагнера" Євгена Нужина. Він заявив, що це "собача смерть". Пізніше він заявив, що смерть зека-вагнерівця могли підлаштувати у ЦРУ.