Лікарня, будинки й автомобілі: у поліції показали результати атаки ЗС РФ на Київщину (фото)

ракета
Фото: Андрій Нєбитов/Facebook | У Київській області 29 грудня дві ракети ЗС РФ влучили в ціль

За словами начальника поліції Київської області Андрія Нєбитова, дві ворожі ракети з тих, якими ЗС РФ вдарили по регіону, влучили в ціль.

Related video

Унаслідок обстрілу ЗС РФ території України 29 грудня у Київській області постраждали 21 приватний будинок, лікарня, приватне майно та два автомобілі. Про це повідомив начальник поліції регіону Андрій Нєбитов у своєму офіційному телеграм-каналі.

За його словами, сьогодні в Київській області зафіксували вісім фактів збивання ворожих ракет.

При цьому від місцевих жителів до поліції надійшло майже 20 повідомлень про проліт ракет під час масованої ракетної атаки російських військових.

обстріл 29 грудня, ракета, будинок Fullscreen
Місцеві жителі повідомили про проліт над регіоном 20 крилатих ракет
Фото: Андрій Нєбитов/Facebook

"Є, на жаль, і два влучання, втім, завдяки успішній роботі військових вдалося уникнути загиблих та травмованих", — написав Нєбитов.

обстріл 29 грудня, ракета, будинок Fullscreen
Російські ракети зруйнували приватні будинки мешканців Київської області
Фото: Андрій Нєбитов / Фейсбук

Начальник поліції регіону також подякував громадянам за своєчасне інформування, яке дозволило силам ППО забезпечити ефективну протидію повітряній небезпеці.

Нагадаємо, 29 грудня сили ППО збили 54 із 69 запущених по Україні ракет. У військовому командуванні повідомили, що ЗС РФ запускали крилаті ракети морського та повітряного базування із зенітними ракетами до ЗРК С-300 по об'єктах енергетичної інфраструктури країни.

Фокус також писав, що в Офісі президента показали наслідки падіння російської ракети у житловий будинок у Києві. Унаслідок троє людей отримали поранення, серед них 14-річна дівчинка. Усіх їх госпіталізували.