Довелося вирізати з ефіру: Трамп заявив про готовність віддати РФ частину територій України

Дональд Трамп, мирний план, війна в Україні, окупація територія, Володимир Путіна, президент США, Володимир Зеленський
Фото: REUTERS | Дональд Трамп знову висловив свій мирний план щодо закінчення війни в Україні

В інтерв'ю журналісту Шону Генніті експрезидент сказав, що пішов би на такий крок "у найгіршому випадку". В результаті ЗМІ довелося вирізати не менше 30 секунд його виступу.

Related video

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що дозволив би Російській Федерації окупувати частину України, щоб уникнути повномасштабної війни. Про це йдеться у його новому інтерв'ю для ведучого Fox News Шона Генніті.

Під час розмови з журналістом Дональд Трамп дорікнув нинішньому президентові Джо Байдену за його політику і відразу ж зазначив, що за його правління Російська Федерація не змогла б нічого захопити. Він би пішов на домовленості з Кремлем, навіть якби Україні довелося віддати частину територій під контроль Володимира Путіна.

"Я міг би домовитися. У гіршому випадку, я міг би домовитися про те, щоб вони (Росія – ред.) щось захопили. Ви ж знаєте, що (в Україні – ред.) є певні райони, які є російськомовними, відверто кажучи, але домовитися можна було б", — висловив свою позицію 45 президент США.

Видання The Daily Beast зауважило, що під час показу уривків інтерв'ю з колишнім президентом США було вирізано фрази з його пропозицією дати РФ можливість захопити частину України.

Дональд Трамп вимовляє слова про проведення мирних переговорів: "Я міг би це зробити", після чого аудіозапис триває на момент з подивом політика про те, що "Китай більше не поважає Сполучені Штати". В уривку пропущено щонайменше 30 секунд розмови з ведучим Шоном Генніті.

Позиція Дональда Трампа щодо війни в Україні

Дональд Трамп за час повномасштабної війни Росії проти України неодноразово заявляв про те, що якби він був президентом США — війни б не сталося. Виступаючи наприкінці лютого перед своїми прихильниками у Флориді, він ще раз голосно заявив, що це протистояння можна закінчити всього за добу двома телефонними дзвінками і у разі свого переобрання на посаду голови держави одразу це зробить.

"Буквально тієї ж ночі, як стане відомо про мою перемогу, я зателефоную Путіну та Зеленському. Я скажу їм, що потрібно зустрітися і гарантую, що зможу вирішити це питання", — заявив експрезидент Штатів.

Наступні президентські вибори в США розпочнуться у листопаді 2024 року і Дональд Трамп неодноразово заявляв, що має намір висунути свою кандидатуру.

26 січня на своїй сторінці у соціальній мережі Truth Social він розкритикував передачу танків Abrams Україні. На його думку, саме з цього може початися більш жорстоке протистояння з ядерними бомбами.