"Кадровий відбір кульгає": Арестович заявив, що Зеленський не зміг подолати корупцію (відео)

Олексій Арестович, боротьба з корупцією, корупція, війна в Україні, Володимир Зеленський, Офіс президента
Фото: Facebook | Олексій Арестович висловився про корупцію в Україні

За словами ексрадника ОП, глава держави не зміг до кінця впоратися з головною проблемою України, хоча повномасштабна війна могла стати часом, коли можна вживати екстраординарних заходів.

Related video

Колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович розповів, який лідер потрібен країні, щоб зуміти подолати корупцію раз і назавжди. Про це він заявив у новому інтерв'ю на YouTube-каналі Юлії Латиніної.

За його словами, до влади має прийти людина, яка не займатиметься корупцією, а також не даватиме це робити своїм підлеглим. При цьому, на його думку, такої людини при владі на сьогодні немає, і "на жаль, досі нам не щастило".

Юлія Латиніна одразу ж поставила питання стосовно нинішнього глави держави Володимира Зеленського, проте на думку колишнього радника ОП, він не зміг до кінця вирішити це питання.

"Ну, він (Зеленський, — ред.) до кінця не поборов корупцію, прикладів велика кількість. Зрозуміло, що можна сказати, що війна, що було дві хвилі ковіду. Але, на мій погляд, війна якраз хороша нагода застосувати екстраординарні заходи і розібратися з корупцією. Але, як ми бачимо, ще, на жаль, не до кінця", — сказав Олексій Арестович.

Після своєї відповіді колишній радник ОП навів історію з колишнім головою Запорізької ОВА Олександром Старухом, коли його та керівництво області "зловили" на "крадiжцi гуманітарної допомоги вагонами", а це посада, на яку особисто призначає людину президент.

"Як ми бачимо, кадровий відбір кульгає, сильно. І потім, він же не день це робив, не два — він робив це місяцями", — продовжив Олексій Арестович.

Нагадаємо, 2 квітня колишній радник ОП Олексій Арестович пояснив, навіщо говорив про "два-три тижні" війни з РФ. За його словами, у перші дні протистояння було 2 варіанти дій — заспокоїти суспільство або отримати мільйони психічно нездорових людей, які "тікають з божевільними очима".