"Вагнерівці" виснажені, оборона продовжується: генерал Сирський про бої за Бахмут (фото)

сирський про оборону бахмута
Фото: Сухопутні війська ЗС України / Facebook

Український генерал зазначає, що російські війська перейшли до тактики випаленої землі в Бахмуті. Вони знищують артилерією та авіацією будівлі й позиції оборонців.

Related video

Командувач Сухопутних військ і Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав ділянки фронту на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ у фейсбуці.

Генерал-полковник учора, 9 квітня, відвідав найгарячіші ділянки фронту на Бахмутському напрямку, де заслухав командирів частин і угруповань щодо ходу оборони, а також проблеми, які потребують негайного вирішення. У дописі зазначають, що командувач ухвалив необхідні рішення та поставив задачі військовим.

"Ворог перейшов до так званої "сирійської" тактики випаленої землі. Знищує будівлі та позиції ударами авіації і вогнем артилерії. Оборона Бахмута триває. Ситуація складна, але контрольована", — заявив Олександр Сирський.

Також він зазначив, що Силам оборони вдалося виснажити найманців ПВК "Вагнера", тому тепер окупанти вимушені відправляти на штурм Бахмута спецпризначенців і десантників. Бої мають жорсткий характер для обох боків, зазначив генерал-полковник.

оборона бахмута Fullscreen
Фото: Сухопутні війська ЗС України / Facebook

Окрім цього командувач зустрівся з бійцями Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ і територіальної оборони. Військовим вручили нагороди, подарунки та грошові премії.

Нагадаємо, 8 квітня генерал Сирський показав, як працює українська артилерії по окупантах у Бахмуті.

9 квітня в ЗСУ пояснили, чому в Бахмуті зʼявилися російські десантники. Це повʼязано з високими втратами найманців "Вагнера".