"Атака на 9 травня": росЗМІ звинуватили Україну у підготовці "провокації" проти Придністров'я

Придністров'я, молдова, Придністров'я, окупація
Фото: Відкриті джерела | Кирило Буданов обіцяв допомогти Молдові вигнати армію РФ з окупованого Придністров'я

Пропагандисти стверджують, що українські війська нібито розмістилися в ангарах для зберігання сільгосппродукції на Одещині. "Атаки" у напрямку Тирасполя чекають з 9 по 15 травня.

Related video

Російські пропагандисти звинувачують Збройні Сили України у "перекиданні" тисячі військових на Одещину для підготовки провокації проти Придністров'я. Про це повідомило 3 травня джерело російського каналу Russia Today.

За версією росЗМІ, ще з початку березня у прикордонних населених пунктах Дачне, Кам'янка та Роздільна Одеської області місцева влада нібито передавала ангари для зберігання сільгосппродукції українським військам для "розміщення особового складу та техніки".

карта одеська область, одеська область, одеська область пмр Fullscreen

Пропагандисти стверджують, що в ангарах може бути до 4 тисяч військовослужбовців і раз на 2-3 дні вони змінюють місця дислокації.

"Провокацію та атаки" у напрямку Тирасполя варто чекати з 9 по 15 травня нібито для відволікання російських військ.

тирасполь, пмр, тираспіль пмр, напад на тирасполь Fullscreen
РосЗМІ стверджують, що "атаку ЗСУ" варто очікувати у напрямку Тирасполя

Другий напрямок атаки на 9 травня — це захоплення складів із боєприпасами у придністровському селі Ковбасна.

Українське військове командування не коментувало припущення російських пропагандистів про атаку на Придністров'я до 9 травня.

Варто зазначити, що такі вкиди робило Міністерство оборони Росії напередодні річниці повномасштабної війни в Україні. Тоді окупанти розповідали, що ЗСУ "планують переодягтися у форму армії РФ" та організувати фейковий наступ з Придністров'я.

У "провокації", на думку чиновників, мали брати участь і бійці "Азова".

"Найближчим часом київський режим готує збройну провокацію проти ПМР. Як привід для вторгнення планується інсценування нібито наступу російських військ з території Придністров'я", — стверджували в міністерстві.

Нагадаємо, що 24 березня журналісти Defense Romania розповіли про плани Росії пристосувати аеродром під Тирасполем до посадки літаків на ніч. На думку оглядачів, у Москві не відмовилися від плану висадити десант ЗС РФ на території ПМР.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у липні минулого року обіцяв допомогти Молдові вигнати російську армію з окупованого Придністров'я.