Атака БПЛА на Кремль — це "замах на Путіна". Офіційна реакція Москви

Кремль, Москва, центр Москви, резиденція Володимира Путіна
Фото: Flickr | У відповідь на атаку БПЛА на Кремль російська сторона залишає за собою право застосувати заходи у відповідь

У Москві переконані, що дрон над Кремлем — це прямий замах на життя Володимира Путіна.

Related video

Пресслужба президента РФ прокоментувала атаку БПЛА на Кремль, у якій звинуватили Україну.

Згідно із заявою Кремля, "київський режим" зробив спробу завдати удару по резиденції президента РФ Володимира Путіна. Два безпілотники нібито були націлені на будівлі у Кремлі, проте російські військові та спецслужби вчасно застосували системи радіолокаційної боротьби та вивели апарати з ладу.

атака бпла на кремль, удар бпла по кремлю, замах на путіна, Fullscreen

"Внаслідок падіння та розльоту уламків на території Кремля постраждалих та матеріальних збитків немає. Розцінюємо ці дії як сплановану терористичну акцію та замах на президента, проведені напередодні Дня Перемоги, Параду 9 травня, на якому планується присутність й іноземних гостей", — йдеться у повідомленні.

"Внаслідок падіння та розльоту осколків на території Кремля постраждалих та матеріальних збитків немає", — йдеться у заяві пресслужби президента РФ.

Внаслідок атаки дрону Володимир Путін не постраждав, як зазначає пресслужба президента, і його графік роботи продовжується у звичайному режимі.

Окремо було зазначено, що російська сторона залишає за собою право застосувати заходи у відповідь. Відбудеться це нібито "там і тоді, де і коли вважатиме за потрібне", заявили представники Путіна.

На поширених у мережі роликах видно, що над однією з будівель за Кремлівською стіною почав йти дим, а також показаний момент вибуху.

Згідно із заявою Кремля, "київський режим" зробив спробу завдати удару по резиденції президента РФ Володимира Путіна.

Починаючи з 3 травня у Москві запровадили заборону на запуск безпілотників. Винятком є БПЛА, які використовуються органами державної влади, про що розповів мер Москви Сергій Собянін.

Нагадаємо, 26 квітня ГУР закликало росіян не наближатися до військової техніки на параді до 9 травня. Представник української розвідки Андрій Юсов зазначив, що Києву відомо про всі плани Москви на цей день і громадянам варто бути обережнішими.

Важливо
Москві приготуватися. Коли українські безпілотники зʼявляться на Червоній площі
Москві приготуватися. Коли українські безпілотники зʼявляться на Червоній площі