Путін змирився, що не може захопити всю Україну, і будує нові плани, — розвідка США

Володимир Путін, фото
Фото: Сайт президента РФ | Володимир Путін

За словами голови Національної розвідки США Евріл Гейнс, президент РФ хоче зосередитися на тому, щоб зміцнити свій контроль на вже окупованих територіях України, а також досягти того, щоб країна не стала членом НАТО.

Related video

Президент Росії Володимир Путін стримав свої амбіції щодо України. Принаймні, на найближчий час. Він розуміє, що захопити її не вдасться. Про це розповіла голова Національної розвідки США Евріл Гейнс, пише CNN.

За її словами, глава Кремля хоче зосередитися на тому, щоб зміцнити свій контроль на вже окупованих територіях України, а також досягти того, щоб країна не стала членом НАТО. Щоправда, малоймовірно, що конструктивні переговори зможуть розпочатися цього року.

Вона заявила, що війська РФ готують оборонні споруди в очікуванні контрнаступу ЗСУ.

Також Гейнс зазначила, що РФ вже не зможе провести значну наступальну операцію у 2023 році через брак боєприпасів та живої сили.

"Фактично, якщо Росія не ініціює обов'язкову мобілізацію і не забезпечить суттєві постачання сторонніх боєприпасів, крім існуючих поставок з Ірану та інших країн, їм все важче підтримувати навіть скромні наступальні операції", — заявила Гейнс.

Нагадаємо, що раніше Гейнс також заявила, що Росія, найімовірніше, не застосовуватиме ядерну зброю проти України. Вона закликала Москву виявити стриманість, навіть попри тяжкі втрати, завдані РФ у війні проти України.

"Це дуже малоймовірно, такою є наша поточна оцінка", — сказала вона.

Крім того, повідомлялося, що в РФ репетирують ядерний удар після атаки БПЛА на Кремль. За даними Західного військового округу Росії, у навчаннях було задіяно близько 100 військовослужбовців, а також близько 20 одиниць військової та спеціальної техніки.