"Вже набирають особовий склад": МНС РФ готується до бойових дій у двох регіонах Росії, — ЦНС

МНС Росії, фото
МНС Росії

У Центрі національного спротиву заявили, що у Москві вважають, що у Калінінградській області та на Північному Кавказі є небезпека активізації воєнних дій.

Related video

Росіяни готуються до громадської оборони в області Калінінграда, а також на Кавказі. Міністерство надзвичайних ситуацій РФ розширює низку рятувальників для організації. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Повідомляється, що у Москві вважають, що у Калінінградській області та на Північному Кавказі є небезпека активізації воєнних дій. Тож там почали формувати загони МНС для організації цивільної оборони.

"Наразі окупанти активно набирають особовий склад у рятувальні військові формування МНС у цих регіонах і проводять заходи щодо розгортання системи цивільної оборони", — йдеться у повідомленні.

У матеріалі також йдеться, що росіяни мають проблему з комплектуванням аналогічних формувань на тимчасово окупованих територіях України. Так, більшість співробітників МНС Росії вважають за краще брати відрядження саме в Калінінград, а також на Кавказ, якщо їм надають вибір.

Нагадаємо, що в Росії глушать систему GPS після атаки БПЛА на Кремль. У Москві росіяни зіткнулися з навігаційними збоями – у разі місцеперебування у певних районах пристрою показують інші локації. У поліції розповіли, що така ситуація спостерігатиметься під час підготовки до параду.

Ще повідомлялося, що РФ звинуватила Вашингтон у нічній атаці безпілотників на Кремль. Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що ЗСУ виконують завдання американців. США, за даними Москви, нібито обирають "цілі" та засоби для ударів. Україна заперечує свою причетність до атаки.