Рознесло на міні, добили з ПТРК: нардеп опублікував кадри знищення танка РФ (відео)

Танк, вогонь, військова техніка, ЗС РФ, війна в Україні
Фото: 24 Канал | Танк ЗС РФ у вогні

Російський танк підірвався на міні, після чого бійці 21-го батальйону 56-ї бригади ЗСУ добили його з протитанкового ракетного комплексу.

Related video

Військовослужбовці 21-го батальйону 56-ї бригади Збройних сил України знищили танк Збройних сил Російської Федерації за допомогою протитанкового ракетного комплексу (ПТРК). Відповідне відео 8 травня опублікував депутат і представник комітету з національної безпеки, оборони та розвідки у Верховній Раді Юрій Мисягін у своєму Telegram-каналі.

Як зазначає Мисягін, російський танк підірвався на міні, після чого українські військові відкрили по ньому вогонь.

"Момент підриву на міні російського танка та подальше добивання його з ПТРК бійцями 21-го батальйону 56-ї бригади ЗСУ", — написав нардеп.

На відео можна помітити, що техніку окупанта вивели з ладу українські сили, проте екіпажу танка вдалося евакуюватися.

Танк ЗС РФ підірвався на міні

Нагадаємо, що 5 травня Юрій Мисягін повідомив, що Україна отримала американські бронемашини Oshkosh M-ATV, а українські військові підрозділи вже використовують щонайменше дві одиниці. Він зазначив, що раніше публічно не оголошувалась інформація про постачання цієї техніки.

Ми також писали, що 1 травня Юрій Мисягін опублікував відео, на якому українські захисники використовують РСЗВ HIMARS для протидії російським окупантам. Нардеп заявив, що це є певною відплатою за обстріл окупантами житлових будинків і цивільної інфраструктури.

Раніше, 27 квітня, Юрій Мисягін розповів, що самохідна артилерійська установка М109 американського виробництва вже використовують Збройні сили України. Він також уточнив, що техніку придбали в Бельгії.