Україна вже отримала від Польщі 10 винищувачів МіГ-29, — Блащак

Винищувач МіГ-29
Фото: Pixabay | Винищувач МіГ-29

Польський міністр зустрівся в Оттаві з міністеркою оборони Канади Анітою Ананд і подякував за військову підтримку України.

Related video

Міністр національної безпеки Польщі Маріуш Блащак після зустрічі з канадською колегою 8 травня заявив, що Варшава вже надала Києву 10 літаків МіГ-29, повідомляє польське телебачення TVP.

Під час візиту до Канади Блащак говорив із міністеркою оборони Анітою Ананд про подальшу підтримку України, співробітництво в межах НАТО, розвиток співробітництва у сфері модернізації та розширення взаємодії між резервними підрозділами збройних сил Канади й Силами територіальної оборони.

"Ми надали десять МіГ-29 Україні", — сказав політик за результатами зустрічі.

Блащак також наголосив, що участь Канади в східноєвропейському регіоні доводить, що вона є надійним другом і союзником Польщі. У зв'язку з цим глава міноборони подякував за підтримку України, зокрема, підкресливши чітку позицію країни щодо постачання танків Leopard.

Важливо
Винищувач МіГ-29. Що відомо про один з основних літаків українських Повітряних сил

Нагадаємо, в середині квітня Німеччина схвалила передачу Україні винищувачів МіГ-29, які перебували на озброєнні польських повітряних сил, що їх раніше передали Варшаві зі старих арсеналів колишньої НДР.

За словами президента Польщі Анджея Дуди, не виключено, що в майбутньому Варшава передасть Повітряним силам України весь парк літаків МіГ-29, а переговори щодо цього питання продовжуються.