"Дідусь — закінчений м**дак": РФ накопичує снаряди на складах замість передачі ПВК, — Пригожин

євген пригожин, глава пвк вагнер, пвк вагнер, пригожин
Фото: Скриншот | Міноборони РФ не виконало обіцянок щодо постачання снарядів, заявив Пригожин

За словами голови "вагнерівців", потрібно кидати до в'язниці тих, хто збирає снаряди на складах. Послання може бути адресоване Сергію Шойгу, Валерію Герасимову чи Володимиру Путіну.

Related video

Голова ПВК "Вагнер" Євген Пригожин укотре заявив про нестачу боєприпасів і згадав про "діда, який думає, що йому добре". Відеофрагмент показала пресслужба Пригожина в Telegram 9 травня.

Міністерство оборони РФ, за його словами, знову не виконало обіцянок щодо постачання снарядів. На кадрах голова ПВК показує боєприпаси, що лежать на землі, які військове керівництво накопичує на складах і не віддає військам.

"Замість того, щоб витратити снаряд, убити противника та зберегти життя нашого солдата, вбивають наших. А щасливий дідусь думає, що йому добре. І що робити далі країні? Якщо він матиме рацію, дай Бог усім здоров'я", — заявив Пригожин.

Але, як сказав загарбник, є й інший сценарій — дідусь може помилитися.

"А ось що робити країні, що робити нашим дітям, онукам, майбутньому Росії та як виграти війну, якщо раптом випадково, я просто припускаю, виявиться, що цей дідусь — закінчений м**дак?" — зауважив він.

Пригожин не уточнив, якого саме дідуся він має на увазі. Виходячи з його ранніх звинувачень, він може адресувати послання голові Міноборони Сергію Шойгу, начальнику Генштабу ЗС РФ Валерію Герасимову чи президентові Росії Володимиру Путіну.

Найманець, що стоїть поряд із ним, погодився з твердженнями. За його словами, снаряди мають лежати не на складах, а на вогневих позиціях і летіти в бік супротивника.

"Хлопці, душитимемо тих, хто душить снаряди. Щоб снарядам дали свободу. За утримання снаряда треба буде їх спочатку в д**у мати, а потім у в'язницю посадити", — підсумував глава "вагнерівців".

Нагадаємо, що Пригожин 9 травня заявив про виведення найманців із Бахмута, якщо боєприпаси найближчим часом не надійдуть. У такому разі весь фронт зруйнується, а ЗСУ прийдуть у Москву, заявив він.

Глава ПВК "Вагнер" зачитував бойове розпорядження військового керівництва Росії, де було сказано, що відхід "вагнерівців" із позицій розцінять як зраду батьківщини.