Конфлікти можуть поширитися у різних куточках РФ, — ГУР про ситуацію на Бєлгородщині

новини росії, новини бєлгорода, гур міноборони, рдк бєлгород, легіон свобода росії
Фото: Російський добровольчий корпус (РДК) | Російські добровольці на території Бєлгородської області

За словами представника розвідки Андрія Юсова, останнім часом географія діяльності російських повстанців і їхня кількість лише збільшуються, а центральна влада РФ лише демонструє свою неадекватність.

Related video

Конфлікти на кшталт подій у Бєлгородській області можуть виникати й на інших територіях Росії. Про це в ефірі телемарафону сказав речник ГУР Міноборони України Андрій Юсов.

"Зрештою, ми повинні розглядати не лише окремі події на Бєлгородщині. Але в цілому так звана РФ сьогодні — це неспроможна держава, всередині якої величезна кількість конфліктів. Центральна влада неадекватна, і події на Бєлгородщині абсолютно це демонструють", — заявив Юсов.

Він додав, що всі боєздатні підрозділи ЗС РФ зараз зосереджені на окупованих територіях України.

"На території самої РФ — безлад, хаос, анархія та безвладдя. Це означає, що подібні конфлікти можуть ширитися в різних куточках території, яка зараз називається РФ, набирати обертів, зокрема, і в столичному регіоні", — сказав Андрій Юсов.

Нагадаємо, що 5 червня губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков повідомив, що влада не контролює Нову Таволжанку та не може туди зайти, щоб провести евакуацію.

У Бєлгородській області було вбито полковника ЗС РФ Андрія Стесєва, який був старшим оперативного угруповання ЗС РФ "Бєлгород". Він і його підлеглі тероризували мешканців Бєлгородської області РФ. Крім того, раніше він убивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України.