"Істерика військових РФ": під Бахмут почали перекидати штурмовиків, — майор ЗСУ Жорін

Бахмут війна, війна, війна в Україні, війна бахмут, бахмутський напрямок
Фото: ВСУ | Підрозділи ЗСУ не дозволяють загарбникам повернути ініціативу під Бахмутом

Мотострілкові бригади, десантники і тепер штурмовики лише стримуватимуть тиск ЗСУ. Іти в наступ у стані паніки їм не вдасться, заявив екскомандир полку "Азов".

Related video

Російська армія стягує на Бахмутський напрямок штурмові загони. Про це написав у Telegram 7 червня майор Збройних Сил України, екскомандир полку "Азов" Максим Жорін.

Командування ЗС РФ, за оцінкою Жоріна, вважає, що штурмовики мають відновити позиції, з яких їх вибили ЗСУ.

"Крім регулярних частин — мотострілецьких бригад та десантників — під Бахмут вже перекидають штурмові загони. Реальна ситуація така, що навіть штурмовими загонами ворог має реагувати на наші дії — стримувати штурми, а не планувати просування", — поінформував екскомандир.

Fullscreen

Підрозділи Сил оборони України, за його словами, не дають змоги загарбникам повернути ініціативу під Бахмутом.

"Сюди перекидається багато підрозділів, бо під***ри перебувають у стані певної істерики. Це, звичайно, може знизити швидкість нашого просування, але не змінить планів суттєво", — додав він.

ЗСУ бачать пересування ворога і знають, що вони планують, сказав Жорін.

Нагадаємо, що 7 червня бійці 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" та інші підрозділи ЗСУ успішно атакували ЗС РФ у районі "Бахмут — Іванівське".

Президент України Володимир Зеленський 6 червня називав втрати у лавах російської ПВК "Вагнер" під Бахмутом. ЗСУ ліквідували 21 тисячу "вагнерівців", а понад 60 тисяч із них отримали поранення.