100 тисяч осіб: Зеленський розповів про втрати "вагнерівців" в Україні

Найманці ПВК "Вагнер", фото
Фото: РІА Новини | Найманці ПВК "Вагнер"

Як розповів президент України, регулярні війська РФ не мають мотивації та набагато слабші за ЗСУ. Українці змогли знищити найбільш мотивовану частину російських сил.

Related video

Найманці ПВК "Вагнер" втратили приблизно 100 тисяч осіб в Україні. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю el Mundo.

За словами українського президента, "вагнерівці" — такий самий терористичний феномен, як і російська регулярна армія. Це найпотужніше угруповання окупантів, яке діє на сході України.

Зеленський зазначив, що ПВК "Вагнер" використовували для атак ув'язнених російських в'язниць. Їх розстрілювали свої ж командири, якщо вони відмовлялися йти в атаку. В ув'язнених не було вибору. Саме в цьому і полягає той успіх "вагнерівців", який можна було спостерігати на сході України.

"Вони вбили багатьох своїх товаришів", — сказав Зеленський.

Також він заявив, що регулярні російські війська не мають мотивації й набагато слабші за ЗСУ.

"У "вагнерівців" було дві категорії: професійні найманці та мобілізовані з в'язниць, їхнє гарматне м'ясо. Загалом наші війська знищили 21 000 осіб, а 80 000 залишили пораненими. Це колосальні втрати, але це дає уявлення про те, наскільки численні такі угруповання на сході України", — зазначив президент.

За словами Зеленського, у ЗСУ вийшло знищити найбільш мотивовану частину російських сил. Українці захищають свої будинки, своїх дітей. Саме в цьому їхня мотивація. Ліквідація найманців теж є частиною контрнаступу ЗСУ.

Також Зеленський заявив, що тепер українська сторона знає, що "вагнерівці" розташовуватимуться на території Білорусі.

"Якщо вони хочуть сформувати наступальний кулак або диверсійні групи з цими злочинцями, щоб діяти на польських кордонах, ми скоро дізнаємося", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, що в ЦПД заявили, що ЗС РФ ліквідують бійців ПВК "Вагнер" в Україні. За даними аналітиків, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Запорізької областей почалося фізичне усунення "вагнерівців".