Розбито дві групи: росіяни намагалися повернути Старомайорське, — DeepState (відео)

фронт
Фото: The New York Post | Росіяни намагалися повернути Старомайорське

Окупаційні війська спробували пробитися і повернути нещодавно звільнене село на Донеччині, але їхні плани провалилися. Одна з груп форсувала річку.

Related video

Російські війська зробили спробу повернути Старомайорське 29 липня, але операція виявилася невдалою. Аналітики DeepState у Telegram опублікували відео, яке їм надала 35 окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського.

Можна побачити, як окупанти відступають від населеного пункту. Натомість російські пропагандисти відзвітували про нібито повернення населеного пункту під контроль загарбників.

У повідомленні йдеться про те, що російські війська спробували двома групами пробитися і повернути Старомайорське 29 липня, але спроба провалилася. Особовий склад ворога дійшов до південної частини села і був зупинений. Згодом загарбники рятувалися втечею. Ще одна група атакувала з Урожайного, форсуючи річку.

Контрнаступ ЗСУ: бої за Старомайорське

Підрозділи ЗСУ 27 липня звільнили село Старомайорське. Деокупацію здійснили бійці двох підрозділів: 35 бригади та батальйону Тероборони "Арей".

Українські захисники вибили противника з населеного пункту Старомайорське, проте росіяни не полишають спроб повернути втрачені позиції. Бійці батальйону "Арей" розповіли, що противник не змінив тактику — спершу йде кілька хвиль атак підрозділів "Шторм Z" для виявлення українських позицій, потім ідуть у бій більш навчені та краще екіпіровані солдати. Окупанти раптово покинули ті руїни, де вони оборонялися, але потім двічі намагалися відбити Старомайорське невеликими групами військ.

Старомайорське Fullscreen
Старомайорське
Фото: deepstate

Нагадаємо, 1 серпня Сили оборони за добу знищили 22 одиниці техніки російських військ на Таврійському напрямку. ЗСУ, зокрема, ліквідували 7 артилерійських систем та мінометів, а також один засіб ППО окупантів.