Російські війська наростили удари артилерії на Бахмутському напрямку, — Череватий

артилерія
Фото: Вікі | "Мста-С" для ілюстрації

Попри збільшення ворожої активності, ініціатива, за словами речника ЗСУ, залишається на боці українських захисників.

Related video

Російські війська намагаються контратакувати на Бахмутському напрямку. Зафіксовано збільшення артилерійських ударів. Про це повідомив речник східного угрупування військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

Останнім часом російські окупанти намагаються контратакувати в районі Бахмута. Сергій Череватий підтвердив ворожі спроби вести наступальні дії, але зазначив, що ініціатива залишається на боці Сил оборони.

"Зрозуміло, що угрупування (вороже) доволі велике, зрозуміло, що вони докладають зусиль, щоб максимально вибудувати там ешелоновану оборону. Дуже потужно застосовують артилерію — я б навіть сказав, ще більше", — заявив Череватий.

Протягом доби було зафіксовано 13 бойових зіткнень. Українські війська знищили 60 окупантів, ще 141 отримали поранення, а одного взяли в полон.

Також майор ЗСУ й екскомандир полку Азов Максим Жорін 4 серпня писав, що під Бахмутом продовжується наступ в умовах сил окупанта в техніці та особовому складі, які переважають. Але найбільша проблема зараз — розвідувальні й ударні дрони ворога та хитре мінування. Окупанти почали мінувати територію не за "статутом", тому з цим складно боротися під час штурмів і наступу.

Нагадаємо, 4 серпня в ISW заявили, що ЗСУ просунулися під Бахмутом і на Мелітопольському напрямку.

3 серпня ЗМІ писали, як бійці ЗСУ прикривають Сили оборони від російських дронів-камікадзе.