Керівника Samsung посадили на 2,5 роки

Чи Чже Ен
Фото: Скриншот | Чи Чже Ен

Чи Чже Ена визнали винним у дачі хабарів, розмір яких сягав мільйонів доларів.

Related video

Віце-президента компанії Samsung Electronics і де-факто керівника Samsung Group Чи Чже Ена засудили до двох років і шести місяців в'язниці. Про це в понеділок, 18 січня, повідомляє Reuters.

У 2017 році Чи Чже Ена вже засуджували до п'яти років. Суд постановив, що він був причетний до дачі хабара розміром понад 6 мільйонів доларів. Більше того, він пропонував або обіцяв чиновникам у цілому 38 мільйонів доларів — за дозвіл від держави на злиття Samsung C & T і Cheil Industries на вигідних йому умовах.

Через рік перебування Чи Чже Ена в тюрмі суд замінив його термін з реального на умовний, після чого той вийшов на свободу.

Влітку 2019 року прокуратура вимагала ордер на його арешт. Суд відправив справу на повторний розгляд до нижньої інстанції, яка й призначила Чи Чже Ену нове покарання у вигляді двох з половиною років в'язниці. При цьому рік, який він відсидів, буде йому зарахований до загального терміну ув'язнення.

Корупційний скандал пов'язаний з колишнім президентом Південної Кореї Пак Кин Хе. Її подруга — Чхве Сун Сіль — використовувала знайомство з главою держави для вимагання грошей у великих корпорацій, таких як Samsung і Lotte.

У кінці 2016 року Пак Кин Хе оголосили імпічмент, а потім засудили на 25 років в'язниці. Також їй присудили штраф розміром 17,8 мільйонів доларів за розголошення держтаємниці, вимагання, зловживання владою та отримання хабарів.

Раніше повідомлялося, що автора репортажів про спалах коронавірусу в Ухані посадили до в'язниці на 4 роки.

У Саудівській Аравії посадили активістку, яка боролася за право жінок водити автомобіль.