Учені вперше зробили 3D знімок коронавірусу (фото)

коронавірус
Фото: podiji.ko.net.ua

Фотографія є першою у своєму роді, оскільки раніше дослідники використовували комп'ютерну графіку.

Related video

Дочірня компанія Віденського технологічного університету Nanographics представила перший у світі 3D знімок вірусу SARS-CoV-2, заснований на даних дослідників з Університету Цінхуа в Пекіні, передає DW.

Повідомляється, що китайським ученим вдалося витягти, відсканувати й оцифрувати неушкоджені частинки вірусу SARS-CoV-2 в миттєво заморожених зразках, максимально зберігши шиповані білки зразків вірусу в їх структурі.

Досі була тільки комп'ютерна графіка коронавірусу, тому ця фотографія, зроблена дослідниками, стала революційною і дозволяє більш детально розглянути вірус, що спровокував світову пандемію.

3D фото, коронавірус Fullscreen
Учені показали 3D версію коронавірусу
Фото: dw.com

Тим часом команда експертів ВООЗ проведе близько місяця в Ухані, де рік тому були виявлені перші випадки COVID-19, вивчаючи, як смертельний вірус міг з'явитися.

Нагадаємо: у КНР знайшли нове джерело поширення цієї інфекції. У північнокитайському місті Тяньцзінь у партії з 4836 коробок морозива підтверджено наявність коронавірусу. Морозиво вироблено компанією Tianjin Daqiaodao Food Company з використанням сухого молока з Нової Зеландії і сухої сироватки з України.