У Москві сьогодні відбудеться суд над Навальним: почалися перші затримання (фото)

Росія, силовики, автозаки, суд, алексей навальний
Фото: РБК | Силовики в Москві

Біля будівлі Мосміськсуду з ранку чергують силовики, також помічені автозаки.

Related video

У вівторок, 2 лютого, у Москві відбудеться суд над російським опозиціонером Олексієм Навальним. Біля будівлі Мосміськсуду з ранку чергують силовики, також помічені автозаки.

Як пише "Новая газета", сотні силовиків стоять на прилеглих до суду вулицях і станціях метро.

"На територію Мосміськсуду поки не пускають, перед воротами стоїть ОМОН. Журналісти чекають перед пішохідним переходом", — пише видання.

Засідання розпочнеться об 11 годині за московським часом (10:00 — за київським часом).

Росія, силовики, автозаки, суд, алексей навальний Fullscreen

Затриманого Олексія Навального вже доставили до будівлі Московського міського суду, де відбудеться слухання у заміні йому умовного терміну на реальний у справі "Ів Роше". Відповідне відео опублікував Telegram-канал LIFE SHOT.

До будівлі суду також прийшла і дружина Навального Юлія, яка разом з адвокатами намагається потрапити всередину. У всіх перехожих біля суду перевіряють документи.

Росія, силовики, автозаки, суд, алексей навальний Fullscreen

Біля станції метро "Преображенська площа" почалися затримання. Як повідомляє видання "Проект", в автозаку знаходяться вже 23 людини.

Про перші затримання також повідомив кореспондент британської газети Independent Олівер Керол.

Нагадаємо, 18 січня Хімкинський суд Москви заарештував Навального, який повернувся до Росії, "судове засідання" проходило прямо у відділку поліції. Через кілька днів, у суботу, 23 січня в десятках міст РФ люди вийшли на вулиці з акціями протесту, вимагаючи звільнити опозиціонера. 31 січня в Росії також пройшли масштабні мітинги на підтримку Навального.