Доставник-"супергерой" зловив маленьку дівчинку, яка зірвалася з 12 поверху (відео)

Доставщик, В'єтнам, Ханой
Фото: Báo Thanh Niên | Доставник Нгуен Нгок Ман, який врятував дівчинку в Ханої

Молодик сам здивувався своєю незвичайною реакцією, коли спіймав дитину після падіння з великої висоти.

31-річний постачальник Нгуен Нгок Ман із Вʼєтнаму врятував життя трирічній дівчинці, яка зірвалася з балкона на 12 поверсі. Місцеві жителі прозвали його "супергероєм", передає VN Express International.

28 лютого водій служби доставки в Ханої почув дитячий крик і помітив, що малятко звисає з перил балкона й ось-ось зірветься вниз. Нгуен одразу ж вискочив зі свого автомобіля і кинувся на допомогу. Він заліз на двометрову стіну та побачив, що дитина може впасти на металевий дах будівлі, де зберігаються електрогенератори для потреб житлового комплексу — постачальник не знайшов кращого місця для свого задуму.

Нгуен не встояв на похилій покрівлі й впав якраз у той момент, коли дівчинка зірвалася з висоти майже 50 метрів. Доставник кинувся вперед і дивом упіймав її, удар виявився настільки сильним, що на даху залишилася вмʼятина.

"Все відбулося протягом хвилини. Я не розумів, як зміг так швидко піднятися на дах. Я не міг повірити, що врятував дівчинці життя", — розповів водій журналістам.

Відео інциденту з дівчинкою в Ханої

Як заявили лікарі Національної дитячої лікарні, дівчинка вивихнула стегно, але ніяких інших серйозних пошкоджень не отримала. Зараз вона знаходиться в гіпсі й під наглядом медиків.

За словами Нгуена, після інциденту його життя кардинально змінилося. Чоловік отримав велику популярність у соціальних мережах і зараз отримує тисячі відгуків на свої публікації. Незважаючи на славу, він не вважає себе героєм і впевнений, що будь-хто мав вчинити так на його місці.

Раніше стало відомо, що поліцейський Ярослав Семенець врятував сімʼю з чотирьох осіб, яка провалилася під лід у Полтавській області. Чоловік який проїжджав повз річки Гребиха в селі Березняки, помітив у воді чоловіка, жінку й двох дітей, а потім допоміг їм вибратися за допомогою буксирувального тросу.

Писали також про семирічного хлопчика з важкою формою ДЦП, який врятував свою родину під час витоку газу. Майкл Мартінес із США прокинувся через звук сигналізації та розбудив своїх батьків. Як зʼясувалося пізніше, через поломку плита почала пропускати газ, який вловив спеціальний датчик. Решта домочадців міцно спала.